Artykuły

Szybka i prosta konsolidacja w Banku Millenium

millennium bank

Konsolidacja rat kredytów może być szybka i prosta, z czym spotkają się klienci Banku Millenium. Jakie są zasady takiej konsolidacji?

Konsolidacja rat kredytowych to rozwiązanie zarówno dla klientów, którzy chcą zmniejszyć wysokość miesięcznie płaconych rat kilku kredytów, jak też i tych, którzy chcą zamienić kilka rat kredytowych w jedną. W Banku Millenium klienci mogą również liczyć na skorzystanie z uproszczonej procedury konsolidacji. Z uproszczonej procedury mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na przelewanie wynagrodzenia na rachunek w Banku Millenium. Wynagrodzenie powinno wpływać na rachunek banku co najmniej przez okres 3 mies., by móc skorzystać z szybkiej procedury konsolidacji.

Uproszczenie procedury konsolidacji w Banku Millenium polega na zrezygnowaniu z wymagania przedstawiania dokumentów przy konsolidowaniu limitów na koncie oraz kart kredytowych. Umowy produktowe z innych banków dostarczyć powinni klienci posiadający inne rodzaje kredytów wraz z dokumentami, które poświadczają pozostałe zadłużenie. Ułatwienie klientom konsolidacji polega również na wprowadzeniu systemu obsługi wniosków kredytowych, z których korzysta każdy doradca Banku Millenium. W ten sposób każdy dorada jest w stanie proponować klientom banku możliwość zredukowania wysokości rat posiadanych kredytów.

Atrakcyjne warunki ofert kredytów konsolidacyjnych

Każdy klient Banku Millenium będzie mi możliwość dokonania konsolidacji przy staraniu się o pożyczkę gotówkową. Przy pozyskaniu pożyczki z Banku Millenium możliwe jest skonsolidowania dowolnej liczby kredytów z innych banków. Bank zapewnia klientom decydującym się na konsolidację oprócz standardowej oszczędności wynikającej ze zmiany wielu rat kredytowych spłacanych w różnych bankach na jedną niższą, również możliwość uzyskania dodatkowej gotówki, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt konsolidacyjny pozwala skorzystać z obniżonego oprocentowanie. Bank przy udzielaniu kredytu konsolidacyjnego oprócz zapewnienia możliwości konsolidacji wielu produktów kredytowych gwarantuje również brak naliczania prowizji od kwoty konsolidowanych produktów.

Brak formalności, zyskanie na czasie

Uproszczone procedury przy pozyskiwaniu kredytów konsolidacyjnych to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którym zależy na czasie, w którym będą mogli korzystać z niższej raty. Skonsolidowanie kilku rat kredytowych pozwala również ułatwić proces spłacania zadłużenia. Zamiast pamiętania o spłacie kredytów w poszczególnych bankach można płacić jedną ratę, która pobierana jest bezpośrednio z rachunku bankowego. Konsolidacja jest również korzystna dla tych klientów, którzy chcą polepszyć swoją zdolność kredytową.